Poniedziałek

16.00 1 + Michała 46 r. śm. Jadwigę Basów

            2 Jana Bugajskiego od Szwagra Jana z Żoną

           

Wtorek

16.00 Msza św. dziękczynna za obfite plony z prośbą o Boże błog. na przyszłe       lata od Mieszkańców Śniadki Trzeciej i Trzcianki

           

Środa

16.00 1 + Genowefę Nawrot od Siostry Anny

            2 + Krzysztofa Zacharskiego od Rodzin Piaseckich i Kaczmarczyków

           

Czwartek

14.30 Duzy Różaniec z Racji Dnia Papieskiego

16.00 + Agnieszkę Michalską zd. Dankowską od Różańcowych ze Śniadki

 

Piątek

16.00 1 + Leopolda 29 r. śm. Stanisławę Gwardyś Antoninę Andrzeja Gwardyś

            2 + Grzegorza Nawrot od Mieszkańców Pierwszej Śniadki

 

Sobota

16.00 1 Msza św. o Boże błog. opiekę M. B. Łaskawej zdrowie dla Alicji Stanisława Pokrzywków w 50 r. ślubu od Dzieci

            2 + Bogdana Telkę od Mamy Zofii

 

 

Niedziela

8.00 + Kazimierza Figiel Katarzynę Piotra Milanowskich Bolesława  Pelagię Figiel

10.00 + Zofię Piotra Wojciecha Wojteczków Alicję Henryka Rybków Józefę Leokadię Mariannę Gulbów Jadwigę Wilkosz

12.00 1 Msza św. o Boże błog. opiekę M.B. Łaskawej dary Ducha św. zdrowie dla Klaudii Jankowskiej w 18 r. ur. od Rodziców

         2 Msza św. chrzcielna – Leonard Trepka

Poniedziałek

16.00 1 + Mariannę Pawła Zofię Zagórskich

            2 + Mariannę Świderską od Wnuczka Krystiana

 

Wtorek

16.00 1 + Helenę Michała Henryka Zofię Różyckich

            2 + Stanisława Milanowskiego od Siostry Heleny z Rodziną

 

Środa

16.00 1 + Franciszkę Wiktorię Józefa Michała Bugajskich

            2 + Genowefę Nowak od Wnuczka Damiana z Rodziną

           

Czwartek

16.00 1 + Helenę Czesława Stanisława Sepioło Eugeniusza Sepioło

            2 + Janinę Marzec od Mieszkańców Parceli

 

Piątek

16.00 1 Msza św. z podziękowaniem Panu Jezusowi i M.B. Łaskawej

            za szczęśliwe zbiory od Parafian

            2 + Barbarę Słoka od Syna Tomasza z Rodziną

 

Sobota

16.00 1 + Stanisława Józefę Ignacego Józefę Katarzynę Mariannę Łukasza

            ++ Wiosłów Śnieguckich

            2 + Eugeniusza Sepioło od Córki Elżbiety i Syna Pawła

 

 

Niedziela

8.00 + Antoniego Mariannę Grzesików

10.00 + Antoniego Józefę Staniec

12.00 Msza św. dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie

         w Rodzinie

 

 

Poniedziałek

17.00 + Aleksego Stanisławę Benedykta Józefę Głuszek

 

Wtorek

7.00 + Jadwigę Jaros od Rodziny Fijasów

 

Środa

17.00 + Ryszarda Dekiel 7 r. śm. Euzebiusza Dekiel

           

Czwartek

7.00 + Jana Bugajskiego od Sąsiadów Dudziców

 

Piątek

17.00 1 + Leszka Dyka od Rodziny Marciniaków z Łomna  

            2 Msza św. o szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny

 

Sobota

8.00 1 + Edmunda Bracik 3 r. śm.

14.00 chrzest: Jakub Gołębski

 

 

Niedziela

8.00 + Helenę Czesława Stanisława Sepioło

10.00 + Krystynę Franciszka Ponikowskich

12.00 + Mariannę Andrzeja Białek ++ Bernackich

 

Poniedziałek

17.00 1+ Ignacego Rozalię Ignacego Grzesików Władysławę Stefana Lucjana                  Strąków

          2 + Mariannę Wojteczek od Sąsiadów Wojteczków

 

Wtorek

7.00 + Władysława Ludwikę Antoniego Rudych

 

Środa

17.00 + Kazimierę Ponikowską od Rodziny Śliwińskich

           

Czwartek

16.00 1 ++ Zmarłych ze wspólnoty Żywego Różańca z Tarczku Górnego

         2 + Józefa Pytel od Szwagierki Anny z Rodziną

 

Piątek

16.30 1 + Jana Marię Andrzeja Leszka Dyk

         2 + Danutę Łukawską od Rodziny Babiarzów

 

Sobota

16.00 1 Msza św. o powołania do służby w Kościele z Parafii Tarczek od Sióstr Różańcowych

            2 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Różańcowej dla Doroty

           w 40 r. urodzin

 

 

Niedziela

8.00 + Franciszka Józefę Nowak Stanisława Janinę Gawlik

         ++ Nowaków Gawlików Guzerów Kończaków

 

10.00 ++ Wiosłów Śnieguckich Dyków Szydłowskich

 

12.00 Msza św. do M.B. Różańcowej aby obdarzyła pokojem i łaskami tych, którzy wierzą w potęgę modlitwy różańcowej

         od Sióstr Różańcowych

Poniedziałek

17.00 + Mariannę Bolesława Ambrożek Annę Stanisława Kaczmarczyk

 

Wtorek

17.00 Msza św. poza parafią

 

Środa

17.00 + Helenę Latała r. śm.

           

Czwartek

7.00 + Genowefę Mróz od Syna

 

Piątek

17.00 1+ Jana 8 r. śm. Stanisławę Trepka

            2 + Stanisława Antoninę Kosmalów Bolesława Władysławę Chrobot

               Antoninę Wincentego Biskup

 

Sobota

17.00 1 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M. B. Łaskawej dla Jadwigii                         Andrzeja Kozieł w 50 r. ślubu

         2 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej dla Piotra                  Tworogowskiego w 50 r. urodzin

 

 

Niedziela

8.00+Antoniego 26 r. śm. Bolesława Jana Kuchniaków ++ Drobniaków

 

10.00+ Józefa Wandę Szafraniec Danutę Kazimierza Filipczaków

 

12.00 + Jana 34 r. śm. Krystynę Garbacz