PoniedziaĹńek

16.00 + JĂłzefa Pytel od pracownikĂłw firmy MOTYLEX   

 

Wtorek

7.00 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M. B. Łaskawej dla Doroty Ożóg

            w 85 r. ur.

           

Środa

16.00 + Jadwigę Jaros od Teresy Gralec z Rodziną

 

Czwarte

7.00 Msza św. o zdrowie i BoĹźe Błog. opiekę M. B. Łaskawej  

 

Piątek

16.00 + Helenę Kiljan od Uczestników Pogrzebu

 

Sobota

7.00 + Barbarę Słoka od Rodzin PokrzywkĂłw i GwardysiĂłw  

 

 

Niedziela

8.00 + Jana Helenę Stefana Ponikowskich Stanisława Mariannę      Sznaucner

 

10.00 + Stanisława Milanowskiego 18 r. śm. Jana Ostrka 18 r. śm.

 

12.00 + Franciszka Irenę Kołomańskich

Poniedziałek

16.001+ Bogdana Piotra Telka od Siostry Anny

            2 + Alojza Hanish  

 

Wtorek

7.00 + ks. Juliana Bednarek

           

Środa

11.00 W intencji Ojczyzny od Kazimierza Sitek

 

Czwarte

7.00 Msza św. o Boże błog w Rodzinie        

 

Piątek

16.00 1 + Antoninę Władysława Maciejskich

            2 + Kazimierę Ponikowską od Mieszkańców Trzcianki

 

Sobota

8.00 + Karola Bogusława Antoniego Franciszkę Kulik      

 

 

Niedziela

8.00 + Jerzego Gołębskiego od Córki Urszuli z Rodziną

 

10.00 ++ Rachtanów Jankowskich Śmigielskich

 

12.00 + Stefana Franciszkę Mariana Wzorków

        

Poniedziałek

16.00 1+ Eugeniusza Sepioło od Córki Ewy z Rodzina

            2 + Jana Bugajskiego od Piotra Dudzic z Rodziną

           

Wtorek

16.00 1 + Kazimierza Kateusza od Córki

            2 + Genowefę Nowak od Rodziny Gawlików

 

Środa

16.00 1 ++ Kończaków Dudziców Wronów

            2 + Barbarę Słoka od Anny i Romana Słoków z Rodziną

           

Czwartek

16.00 1 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M. B. Łaskawej dla Ireneusza         Świercz w 40 r. ur. i Tadeusza Świercz imienin.

            2 + Genowefę Nawrot od Rodzin Chrobotów i Latałów

 

Piątek

16.00 1 + Grzegorza Nawrot od Pracowników Firmy MAGA

            2 + Bogdana Telkę od Siostry Anny z Rodziną

 

Sobota

16.00 1 + Jana Głuszka od Pracowników Collegium Medicum UJK w Kielcach

            2 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. łaskawej dla Zygmunta Milanowskiego w 85 r. ur. Filipa 18 r. ur. 55 r. ur. syna Wojciecha i dla całej rodziny

 

 

Niedziela

8.00 + Czesławę 10 r. śm. Leszka Witolda Włodzimierza Czernikiewicz

10.00 + Władysławę Mieczysława Antoninę Edwarda Sitków Leopolda Jarosz

12.00 ++ Za zmarłych Parafian

Poniedziałek

8.00 + Stanisława Janinę Gawlik Franciszka Józefę Nowak   

10.00 ++ Sztajerkowskich Kwiatków Stanisława Leszczyńskiego ++ Mierników

16.00 Wypominkowa

           

Wtorek

7.00  + Magdalenę Stanisława Pitera  

             

Środa

16.00 1 + Mariannę Swiderską 1 r. śm.

            2 + Jolantę Milanowską od Mamy Jadwigii

           

Czwartek
7.00  + Leszka Dyk od Kolegów z pracy ze Starachowic   

             

Piątek

16.00 1 + Stanisława Milanowskiego od Rodziny Gralców

            2 + Mariannę Wojteczek od Dariusza i Zbigniewa Kozłów z Rodzinami

 

Sobota  

16.00 1Msza św. o powołania do Służby w Kościele z parafii Tarczek

              od Sióstr Różańcowych

            2 + Stanisława Strąk od Żony

 

 

Niedziela

8.00 + Jerzego Gołębskiego 2 r. śm.

10.00 + Marka Kiljan Helenę Kiljan 1 r. śm.

12.00 +Jana Krystynę Stanisława Garbacz ++ Kwiatków Grzejszczyków

Poniedziałek

16.00 1+ Janinę Teresę 6 r. śm. Borowiec od Męża z Dziećmi i ich Rodzinami

            2 + Leszka Dyka od Brata Grzegorza z Rodziną z Dąbrowy

           

Wtorek

16.00 1 + Katarzynę Stanisława Kozłów Feliksa Wojteczek

            2 + Stanisława Milanowskiego od Barbary Tadeusza Gałków

 

Środa

16.00 1 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M. B. Łaskawej dla Jakuba w 10 r.               ur. Dawida 8 r. ur. i całej Rodziny

            2 + Mariannę Wojteczek od Rodzin Janowskich Wojteczków Pokrzywków               Kostuchów Wojteczków

           

Czwartek

16.00 1 + Kazimierę Ponikowską od Rodzin Skrzeczynów i Fiutowskich

            2 + Jadwigę Jaros od Brata Zdzisława z Rodziną

 

Piątek

16.00 1 + Józefa Pytel od Córki Edyty z Rodziną

            2 + Danutę Łukawską od Rodzin Mrozów Wronów Piesaków

 

Sobota

16.00 1 +Jana Władysławę Wincentego Nowak Bronisławę Władysława Latałów

            2 + Mariannę Świderską od Wnuczka Marcina

 

 

Niedziela

8.00 + Otylię Kwiatek 23 r. śm. Stanisława Kwiatek Feliksa Wojteczek

10.00 + Bolesława Pożogę od Syna Ryszarda

12.00 + Jana Helenę Ignacego Mariannę Kwiatków