Poniedziałek

6.30 + Eugeniusza Sepioło od Sąsiadów Libudów Mańków Kasprowiczów Milanowskich Ulińskich  

 

Wtorek

16.00 1 + Jana Bugajskiego od Katarzyny Grajewskiej z Rodziną

            2 + Genowefę Nawrot od Sąsiadów Strąków  

Środa

16.00 1 + Zofię Wilczyńską Kazimierza Antoniego Wilczyńskich

            2 + Grzegorza Nawrot od Sąsiadów Wilczyńskich  

 

Czwartek Wigilia Narodzenia Pańskiego

6.30 + Adama Porębskiego Zofię Henryka Kozieł

 

Piątek Uroczystość Narodzenia Pańskiego

24.00 Msza św. za Parafian

 

10.00 1+Aleksandrę Jana Szafrańców Mariannę Stanisława Lucjana Lipczyńskich Jerzego Goworka Arkadiusza Nawrockiego Marię Kopeć

++ Kiljanów

            2 Msza św. o Boże błog. opiekę M.B. Łaskawej dla Ewy Gluza z racji imien.

 

12.00 1+ Jana Krystynę Stanisława Garbacz

            2 + Zofię Wosik od Aleksandry Stanisława Głuszków  

 

Sobota św. Szczepana Pierwszego Męczennika

8.00 + Stanisława Helenę Dyk

10.00 1 + Edmunda Grzejszczyk 24 r. śm. Genowefę Grzejszczyk

            Mariannę Wojteczek    

2 Msza św. w pewnej intencji

12.00 1+ Piotra Dekiel 8 r. śm.

  

2 + Zofię Wosik od Elżbiety Stanisława Gruca

 

Niedziela Świętej Rodziny Jezusa Maryi Józefa

8.00 Msza św. o Boże błog. opiekę M.B. Łaskawej dla Mateusza Jarosz

         w 1 r. ur. od Chrzestnej Agnieszki i Babci Leokadii

 

10.00 + Ignacego Dyk od Syna z Rodziną

 

12.00 + Genowefę Stanisława Kozłowskich

Poniedziałek

16.00 1 + Irenę Głaz zd. Wojteczek od Brata Andrzeja z Rodziną

            2 + Józefa Pytel od Swatów Małgorzaty Franciszka Kupiszów  

 

Wtorek

6.30 + Genowefę Nowak od Rodziny Rowińskich

 

Środa

16.00 1 + Józefę Józefa Stefana Grzesików

            2 + Mariannę Świderską od Teściowej Jadwigi

 

Czwarte

6.30 + Barbarę Słoka od Całej Rodziny Wypych

 

Piątek

16.00 1+ Dariusza Koprowskiego od Teściów

            2 + ks. Andrzeja Wilczyńskiego od Siostry Jadwigi

 

Sobota

8.00 + Dariusza Koprowskiego

 

 

Niedziela

8.00 1+ Annę Pożoga r. śm. Helenę Głuszek r. śm.

         2 + Jolantę Milanowską od Męża z Dziećmi        

10.00 1 + Zofię Bolesława Stanisława Teresę Wojteczek Michalinę    Wiktora Latałów ++ Wojteczków Latałów Marców

         2 + Annę Maciejską od Córki Anny z Rodziną

12.00 1 + Genowefę Nowak 1 r. śm. od Urszuli Nowak z Rodziną

         2 + Irenę Głaz zd. Wojteczek od Rodzin Grzejszczyków Trepków Garbaczów  

     

Poniedziałek

16.00 + Piotra Sitek ++ Sitków Milanowskich

Wtorek

6.30 Msza św. o Boże Błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej dla Magdaleny

Środa

16.00 + Bogdana Telka od Rodziny Jaros z Parceli

Czwartek

6.30 + Jolantę Milanowską od Rodzin Wiosłów i Iłowskich      

 

Piątek Rekolekcje Adwentowe

8.00 1 + Helenę Stefana Andrzeja Latałów

            2 + Annę Maciejską od Sylwestra Piwko z Rodziną

16.00 1 + Mariannę 4 r. śm. Władysława Jadwigę Bogusława Gustawa Mieczysława Gwardyś

            2 + Piotra Telkę od Żony Bogusi

 

Sobota Rekolekcje Adwentowe

9.30 1 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej w Rodzinie

            2 + Eugeniusza Łukawskiego od Anny Łukawskiej z Rodziną

12.00 1 + Stanisława Strąk od Syna Roberta z Rodziną

            2 + Leszka Dyk od Kolegi Kazika Białek z Rodziną

16.00 1 Msza św. o dar łaski powołań do służby w Kościele z parafii Tarczek

            2 + Michała Emilię Stanisława Świderskich

 

Niedziela Rekolekcje Adwentowe

8.00 1+ Andrzeja Wiosło

         2 + Jolantę Milanowską od Grona Pedagogicznego Pracowników Obsługi Publicznej Szkoły Podstawowej w Szerzawach

 

10.00 1 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej

         dla Julki Kozieł w 17 r. ur.

         2 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej

            dla Bartłomieja Tworogowskiego w 17 r. ur.

 

12.00 1+ Artura Kuryło Mariannę Bernacką

            2 + Agnieszkę Michalską z d. Dankowską od Sąsiadów                            Drobniaków Wnętrzaków Zacharskich  

Poniedziałek

16.30 + Jerzego Gołębskiego od Uczestników Pogrzebu

 

Wtorek

8.00 + Stanisława Śnieguckiego od Uczestników Pogrzebu

16.00 + Zdzisława Stanisława Antoniego Stanisławę Grzejszczyków Stefana             Sabinę Mierników Franciszkę Franciszka Wzorków

 

Środa

16.00 1 + ks. Stefana Świderskiego

            2 + Stanisława Milanowskiego od Rodzin Kozłów i Mazurów

 

Czwartek

6.30 + Jadwigę Jaros od Męża z Dziećmi     

 

Piątek

16.00 1+ Mariannę Wojteczek od Rodziny Pożogów z ul. Opatowskiej

            2 + Kazimierę Ponikowską od Rodzin Kępów i Rychtów

 

Sobota

8.00 + Jana Saramaka Rozalię Grzesik

 

Niedziela

8.00 + Annę Jana Janinę Józefa Antoniego Zofię Jaros Mariannę Pawła Kulik

10.00 + Stanisława Leszczyńskiego Janinę Stefana Eugeniusza Stanisławę Sztajerkowskich

12.00 + Janinę Milanowską 5 r. śm. Stefana 1 r. śm. Milanowskich            Jana Nowaka 1 r. śm.

Poniedziałek

16.00 1 + Kazimierę Ponikowską od Heli z Rodziną         

            2 + Genowefę Nowak od Mieszkańców Trzcianki

 

Wtorek

7.00 + Mariannę Świderską od Rodziny Dyków z Dąbrowy Dolnej

           

Środa

16.00 1 + Eugeniusza Sepioło od Syna Mirosława z Rodziną

            2 + Genowefę Nawrot od Rodziny Trepków

 

Czwartek

7.00 + Jana Bugajskiego od Rodziny Świerczów   

 

Piątek

16.00 1 + Helenę Andrzeja Ignacego Latałów Agnieszkę Kaczmarczyk

            2 + Grzegorza Nawrot od Pracowników Firmy MAGBUD

 

Sobota

9.00 + Stefana Wilczyńskiego od Córki Małgorzaty z Rodziną    

 

 

Niedziela

8.00 + Piotra 22 r. śm. Jadwigę Sitek

 

10.00 + Stanisława Jana Stanisławę Tadeusza Piwowarczyków

 

12.00 + Stanisława Kwiatek 6 r. śm. Otylię Kwiatek Feliksa Wojteczek