Poniedziałek

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Wtorek

7.00 + Genowefę Nawrot

 

Środa

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Czwartek

7.00 + Genowefę Nawrot

 

Piątek

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Sobota

7.00 +Grzegorza Mariannę Stanisława Stępniów

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Niedziela

8.00   + Genowefę Nawrot

10.00  Za Parafian

12.00 Za Marysię Dyk w 10 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Św. I opiekę M. B. Łaskawej 

Poniedziałek

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Wtorek

7.00 + Genowefę Nawrot

 

Środa

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Czwartek

7.00 + Genowefę Nawrot

 

Piątek

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Sobota

8.00 +Jana Annę Pękosławskich, Łucję Stanisława Wilczyńskich

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Niedziela

8.00   + Genowefę Nawrot

10.00 + Stanisława Smolińskiego

12.00 + Antoninę Pożoga od c. Córki

Poniedziałek
16.00  + Genowefę Nawrot (greg.)

 Wtorek

 7.00 + Genowefę Nawrot (greg.)  

 Środa Uroczystość Objawienia Pańskiego

  8.00  + Genowefę Nawrot (greg.)

 10.00 + Stefana 29 r. śm. Zofię Tadeusza Halinę Drobniaków Antoninę Bolesława Jana Kuchniaków

  12.00 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej w Rodzinie     Grzejszczyków i 30 rocznicę urodzin Syna od Mamy 

Czwartek 
7.00  + Genowefę Nawrot (greg.)

 Piątek  

16.00  + Genowefę Nawrot (greg.)  

 
Sobota  
16.00 + Genowefę Nawrot (greg.)
 
Niedziela
8.00   + Genowefę Nawrot (greg.)
10.00 + Jana Glinę 48 r. śm. 
12.00 Msza św. dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za        wszystkie otrzymane łaski z prośba o dalsze zdrowie i Boże błog. w rodzinie

 

Poniedziałek

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Wtorek

7.00 + Genowefę Nawrot

 

Środa

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Czwartek

7.00 + Genowefę Nawrot

 

Piątek

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Sobota

16.00 + Genowefę Nawrot

 

Niedziela

8.00 + Genowefę Nawrot

10.00 + Jana, Wincentego, Władysławę Nowak, Bronisławę Władysława Latała, Mariannę Sochacką

12.00 + Leszka Dyk 2 rocz. śm.

Poniedziałek

16.00 + Jadwigę Stanisława Mordasiewicz

 

Wtorek

7.00 + Bogdana Telkę od Rodziny Grzejszczyków

 

Środa

16.00 + Jolantę Milanowską od Dariusza z Rodziną

 

Czwartek

16.00 + Stanisława Strąk od Siostry z Rodziną

 

Piątek Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

8.00 + Genowefę Nawrot (greg.)

10.00 + Mieczysława Helenę Pożoga Irenę Kupisz

12.00 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej dla Wiesławy Henryka Pytel w 50 r. ślubu

 

Sobota

16.00 1 Msza św. w intencji powołań od Sióstr Różańcowych

            2 + Genowefę Nawrot (greg.)

 

Niedziela

8.00 Msza św. dziękczynna z podziękowaniem Panu Jezusowi i matce Bożej   Różańcowej za łaski którymi Pan obdarzył Róża Różańcowe i ich rodziny       z prośbą o dalszą opiekę od Sióstr Różańcowych ze Śniadki

10.00 + Genowefę Nawrot (greg.)

12.00 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej dla Macieja Cichońskiego w 17 r. ur.