Poniedziałek

17.00 1 + Dariusza Koprowskiego

            2 + Grzegorza Stępnia od Rodzin Nowaków Pytlów Latałów

 

Wtorek

7.00 1 + Wojciecha Kucharczyka 14 r. śm. Józefa Wojteczek 4 r. śm.

         2 + Karola Kulik od Rodzin Bardziejów Linków Bryłów

Środa

17.00 + Stanisława Pożogę Krystynę Ziomek 5 r. śm. od Córki

 

Czwartek

7.00 + Zuzannę Wojteczek 30 r. śm. od Córki Krystyny i Ireny z Rodzinami

 

Piątek

17.00 + Janinę Bronisławę Genowefę Józefa Wojteczek Wiesławę Bonio   Władysława Synowca Stanisława Piwowarczyka od Jerzego Wojteczka z Rodziną

 

Sobota

17.00 1 Msza św. do M.B. Łaskawej z prośbą o dar powołań do służby                w Kościele z parafii Tarczek od Sióstr Różańcowych

            2 + Reginę Mularczyk Imien.

 

Niedziela

8.00 + Antoninę Stanisława Latałów Karola Kulik

 

10.00 Msza św. dziękczynna do Pana Jezusa i Matki Bożej w 20 r. ślubu Moniki i Leszka i 50 rocznicę urodzin Artura za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo nad Rodziną

 

12.00 Msza św. o Boże błog. dary Ducha św. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej dla Księdza Proboszcza z racji imienin

Poniedziałek

17.00 1 + Jadwigę Stefana Maciejskich Zofię Stefana Bandurów Krystynę Ziomek Andrzeja Błońskiego  

            2 + Karola Kulik od Mariusza Kwiecińskiego z Rodziną

 

Wtorek

8.00 + Piotra Dąbek

 

Środa

17.00 + Kazimierza Milanowskiego 5 r. śm. od Żony i Dzieci

 

Czwartek

7.00 + Zofię Wojteczek od Kazimierza Latały z Rodziną

 

Piątek

17.00 1 + Stefana Milanowskiego imien. od Rodziny Chrobot z Córką

           2 + Danutę Ziomek od Mamy

 

Sobota

8.00 Msza św. o Boże błog. dary Ducha św. zdrowie opiekę MB. Łaskawej dla Zuzanny Drużyńskiej w 15 r. śm. od Mamy

 

Niedziela Uroczystość Odpustowa św. Idziego Opata

8.00 + Jana Skrzeczynę

 

10.00 1 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej dla Marii i Mariana Jaros w 50 r. ślubu

         2 + Stefanię Stefana Poznańskich

 

12.00 1 Za Parafian

          2 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej dla Anny   i Marcina Kwiatek 24 r. ślubu

 

 

Poniedziałek

17.00 + Stanisława Śnieguckiego od Sąsiada Stefana Wojteczek z Rodziną

                       

Wtorek

17.00 + Zofię Wojteczek od Wnuczka Bogusia z Rodziną

 

Środa

17.00 Msza św. o Boże błog. dary Ducha św. zdrowie opiekę Matki Bożej Łaskawej dla Alberta Dyk w 12 r. urodzin

 

Czwartek Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

8.00 Msza św. o Boże błog. dary Ducha św. zdrowie opiekę Matki Bożej    Łaskawej dla Krzysia w 5 r. urodzin

10.00 Msza św. dziękczynno – błagalna z podziękowaniem Matce Bożej     Wniebowziętej za wszelkie udzielone łaski z prośbą o dalszą opiekę nad     dziećmi i wnuczętami

12.00 Msza św. o Boże błog. dary Ducha św. zdrowie opiekę Matki Bożej   Łaskawej dla Katarzyny Pytel   w 4 r. chrztu

16.00 ślub: Marlena Dawid Szwugier

 

Piątek

17.00 + Emilię Pożoga od Rodziny Pokrzywków

 

Sobota

17.00 Msza św. o Boże błog. dary Ducha św. zdrowie opiekę Matki Bożej Łaskawej dla Anny i Zbigniewa Pytlów w 25 r. ślubu

 

 

Niedziela

8.00 + Zofię Stanisława Bronisławę Jana Rdzanków Zofię Jana   Rutkowskich

 

10.00 + Paulinę 6 r. śm. Jana 6 r. śm. Staszewskich

 

12.00 + Edmunda Pokrzywkę 8 r. śm.

Poniedziałek

17.00 1+ Grzegorza Stępnia od Chrzestnej Elżbiety z Rodziną

            2 + Leszka Dyka od Sąsiadów Białków

Wtorek

17.00 Msza św. poza parafia

 

Środa

17.00 1 + Mariannę Wojteczek od Sióstr Różańcowych M.B. Fatimskiej z Tarczku    

2 + Kazimierę Ponikowską od Syna Zdzisława

 

Czwartek

7.00 + Andrzeja Zacharskiego od Rodzin Kwiatków Wrześniów Mrozów

 

Piątek

17.00 1+ Zofię Jaros od Mamy

           2 + Józefa Pytel od Żony

 

Sobota

8.00 + Aleksandra Wolskiego Józefa Miernik od Szwagierek

16.00 ślub: Magdalena Czaja – Paweł Dziarmaga

 

Niedziela

8.00 1 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej               dla Rodziny Glinów

2 + Stanisława Milanowskiego od Heleny Dąbek

 

10.00 1 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej             dla Dzieci i ich Rodzin od Rodziców

         2 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej               dla Teresy i Jerzego Grzejszczyk od Siostry Zakonnej Joanny

 

12.00 1+ Tadeusza Mariannę Władysława Zimnickich

           2 Msza św. o Boże błog. zdrowie opiekę M.B. Łaskawej dla Joanny i Mariusza Piętoń w 10 r. ślubu

Chrzest: Oliwia Anna Piętoń   

Poniedziałek

17.00 + Piotra Gołębskiego 2 r. śm.

                       

Wtorek

7.00 + Karola Kulik od Kuzynki Justyny z Rodziną

 

Środa

17.00 1+ Władysława Głuszek Władysława Kitę Bolesława Bzymek

         2 + Jerzego Gołębskiego od Siostry Jadwigi z Rodziną

 

Czwartek

7.00 + Mariannę Wojteczek od Córki Elżbiety z Mężem

           

Piątek

17.00 1 ++ Strąk

            2 + Mariannę Stępień od Rodzin Głuszków i Owsianików

 

Sobota

7.00 + Leszka Dyka od Rodziny Jacek

 

 

Niedziela

8.00 + Józefa Stanisława Pytel

10.00 + Zofię Wacława Ulińskich

12.00 + Adama Marzec 2 r. śm.