INTENCJE Mszy św.

                 PONIEDZIAŁEK  27.06.2022r. 

18:00 +Za  Jadwigę  Świderską    -od syna  Stanisława.

                 WTOREK  28.06.2022r

 18:00 + Za  Jana, Mateusza  Pokrzywkę, Stanisława i Antoniego.

                 ŚRODA 29.06.2022r.     Św. Apostołów Piotra i Pawła       

7.00 – za Parafian

 18.00     ZBIOROWA       

1.+ Za Zbigniewa  Drążek w  5 rocz. śm.

2.+ Za  Stefana  Wojteczek   -od rodz. Ponikowskich i Ceglarskich.

  1. Z okazji imienin  taty Piotra  Dąbek.

4.+Za   Józefa, Władysławę  Świątek, Katarzynę i Stanisława  Stawiarskiego, Mariannę  Śmigielską.

             CZWARTEK  30.06.2022r.

18:00 + Za Annę  Kisiel     -od  rodz. Zawis  i rodz. Mirek.

             PIĄTEK  01.07.2022r. Pierwszy  Piątek Miesiąca

18:00 + Za  Władysława, Antoninę  Maciejskich   i Agnieszkę  Michalską. 

               SOBOTA  02.07. 2022r.     Pierwsza  Sobota Miesiąca -     Wynagrodzenie  Niepokalanemu Sercu Maryi                                     

18:00   +Za. Annę  Kisiel   -od rodz. Piotrowskich.

21.00 – wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi

              NIEDZIELA 03.07.2022r.  Pierwsza Niedziela Miesiąca

08:00  +Za  Józefa w  34 rocz. śm. i  Juliannę  Ryś, Zbigniewa  Pożogę.

10:00 + Za  W  11 rocz. śm. Antoninę Libudy.  Jadwigę i Piotra  Sitków.

 12:00  + Za  Otolię, Stanisława  Kwiatek  i Feliksa  Wojteczek.
            

INTENCJE Mszy św.

           PONIEDZIAŁEK  20.06.2022r.         

 18:00 +Za   Genowefę ,Franciszka, Helenę, Franciszka  Kralec.

           WTOREK  21.06.2022r

 18:00 -  Dziękczynno – bł. z racji  25 rocz. ślubu Moniki i Marka Skrzeczynów z prośbą o łaski na przyszłe lata.

          ŚRODA 22.06.2022r.  godz 18.00      ZBIOROWA       

1.+ Za Stefana  Wojteczek  -od rodz. Deklów.

  1. + Za Mateusza Pokrzywkę  z Dąbrowy w  1 rocz. śm. - od rodziny i  sióstr.
  2. + Za Andrzeja Dobruckiego  - od rodz.
  3. +Za Zbigniewa Pytel – od siostry Grażyny z rodz.
  4. + Za Jana Nowaka   -od dzieci.
  5. + Za Jana  Świątek  i Jana  Strąk. 
  6. + Za  Dusze w czyśćcu  cierpiące.

          CZWARTEK  23.06.2022r. Narodzenie Św. Jana Chrzciciela.

7:00  + W 8 rocz. śm. Krystyny, Jana  Garbaczów.

18:00 + Mateusza Pokrzywkę w rocznicę  śmierci – od kolegów               

           PIĄTEK  24.06.2022r. Św. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7.00 – za Parafian

18:00 + Za  Andrzeja  Pytla.   

           SOBOTA  25.06. 2022r.    

 7.00 – za Parafian                

16:00  -  Bierzmowanie.

          NIEDZIELA 26.06.2022r.

8:00  +Za Piotra, Kazimierę  Pytel.

10:00 + Za Adama  Brzezińskiego w 6 rocz. śm.   –od żony.

 12:00 + Za Leopolda  Jarosz w 7 rocz. śm. Mariannę, Józefa  Pokrzywków.

 

          PONIEDZIAŁEK  06.06.2022r. Św. NMP Matki Kościoła.    

18:00   Urodzinowa  o  Boże  bł. dla Weroniki  i  synów z  rodzinami  - rodzice.

          WTOREK  07.06.2022r. 

18:00  + Za  Mariannę  Świderską   -od syna  Grzegorza.

         ŚRODA 08.06.2022r.    godz. 18.00       ZBIOROWA       

 1.+ Za Stefana  Wojteczek    -od  pracowników Firmy  Auchan  Kielce.

2+ Za  Mateusza  Pokrzywkę   -od cioci  Grażyny  z  rodz.

3+ Za Zbigniewa  Pytel   -od siostry  Teresy  z rodz.

.4+ Za Elżbietę  Salamon   -od  rodz.  Dyków.

5 + Za Helenę, Mieczysława  Pożoga, Irenę  Kupisz.

  1. + Stanisławę Mikołajczyk

     CZWARTEK  09.06.2022r .Św.Jezusa Najwyższego i Wiecznego  Kapłana.

07:00  O  Dary Ducha Św. księdza  Piotra i jego rodziców, o jedność

                  W rodzinie  dla  Łukasza i  Roberta.

     PIĄTEK 10.06.2022r. 

18:00 +Za Pawła  Ostoja w 7 rocz. śm. Franciszka, Helenę  Ostoja.             

     SOBOTA  11.06.2022 r.

18:00 + Za Tadeusza  Drobniaka w  6 rocz. śm. za dusze  Kuchniaków,

                          Drobniaków

     NIEDZIELA   12.06.2022 r.Uroczystość Najświętszej Trójcy.

08:00  + W  1 rocz. śm.  Krzysztofa   Orzechowskiego.

10:00  + W 7 rocz. śm.  Kazimierza  Mońka.   –od córek 

 12:00   O Boże bł. i opiekę MB dla Julii  Dziarmaga z okazji  drugich  ur.

                     - Rodzice

 

 

            PONIEDZIAŁEK  13.06.2022r.  Wsp. św. Antoniego z Padwy,

18:00 +Za  Stanisława  Dyk  w r. śm.

20.00  NABOŻEŃSTWO       FATIMSKIE

 

 WTOREK  14.06.2022r.  Wsp. bł. Michała Kozala, bp i męcz.

18:00   W  rocz. ur. o Boże bł. dla Milenki  

 

 ŚRODA 15.06.2022r.   godz. 18.00    ZBIOROWA       

 1.+ Za Stefana  Wojteczek  -od Druhów  OSP Tarczek

2+ Za Andrzeja, Mariannę Kozerów; Józefa, Mariannę Pokrzywków

3+ Za Annę Babiarz – od mieszkańców z ul. Opatowkiej

4+ Za Zbigniewa Pytel – od siostry Barbary z rodz.

  1. ++ Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

 CZWARTEK  16.06.2022r. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi      
                                                                     Chrystusa

08:00  + Za Władysława, Jadwigę, Kazimierza, Danutę, Jacentego, Ewę
                 Filipczaków zam. rodzina

10:00 + Za Władysława, Bronisławę Latałów; Jana, Wincentego, Władysławę
                Nowaków; Mariannę Sochacką

 

 PIĄTEK 17.06.2022r.  Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

18:00   O opiekę Matki Bożej, Błogosławieństwo Boże dla Jakuba i Dawida
              i całej rodziny               

SOBOTA  18.06.2022 r.

18.00 - Z okazji jubileuszu 25-lecia Moniki i Marka Skrzeczynów o zdrowie,
              Błogosławieństwo Boże nad nimi i dziećmi – od rodziców

  NIEDZIELA   19.06.2022r.

08:00  + Marię Kopeć; Krystynę i Bolesława Lipczyńskich

10:00  + Wiesława, Apolonię, Jana, Jerzego Grzegorskich

 12:00   + Mariannę Dekiel; Karola Annę, s. Damianę, Janinę, Michała
               – zamawia Joanna Dekiel
         

                                       

                                 PONIEDZIAŁEK  30.05.2022r.     

18:00 + Za  Feliksa  Wojteczek, Józefa, Mariannę  Wojteczek.

                                 WTOREK  31.05.2022r. 

18:00  + Za  Andrzeja  Latała rocz. śm.

 

                                   ŚRODA 01.06.2022r.      18.00     ZBIOROWA

  1. + Za Stefana  Wojteczek   -od Jarosława  i Mai 
  2. + Za Annę  Babiarz   -od  Pokrzywków.
  3. + Za Zbigniewa  Pytel   od rodz. Pocheciów.

                                  CZWARTEK  02.06.2022r.

18:00 Za   ks.  Krzysztofa  z okazji 20 rocznicy święceń   

                                 PIĄTEK 03.06.2022r.  Pierwszy Piątek

07:00  Z  Okazji  40rocz.ur. dla  Arkadiusza  Gałka z podziękowaniem

             Za wszystkie  otrzymane  łaski i z prośbą o Boże bł. i opiekę

             Najświętszej Pani.

18:00 +Za Ireneusza, Stanisława, Genowefy, Wojciecha  Gralców.              

                                SOBOTA  04.06.2022 r Pierwsza  Sobota.

18:00 +Za  Józefa  i  Annę  Maciejską

21.00 – Wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi

                     NIEDZIELA   05.06.2022 r. Niedziela  Zesłania  Ducha  Św.

08:00  + W  6 rocz. śm. Władysława, Andrzeja  Pożogów.

10:00  + Za  Leszka  Dopieralskiego, Leszka  Dyka, Adama  Orzechowskiego

                      Od  Eweliny i Jacek z dziećmi.

12:00   + Za Stanisława  Malinowskiego,  Jana  Ostrek   w 20 r. śm.