Dziękuję rodzinom z Tarczka Górnego   za przygotowanie kościoła, wygrabienie liści i za   kompozycje kwiatowe. Diana Jankowska Beata Cichońska Monika Wojteczek – Skuza Teresa Nowak Milena Pytel Ewa Rachtan Monika Gwardyś Karolina Natalia Serwicka . W tym tygodniu prosimy rodziny Tarczka Dolnego od Bodzentyna  o przygotowanie świątyni na dzień Pański. Za rodziny przygotowujące świątynie na Dzień Święty i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   w każdą środę. Taca gospodarcza , na dokumentację cmentarza parafianka z Kołobrzegu., na śmieci       z Parceli rodzina , i , z Tarczka Dolnego rodziny ,          z Tarczka G. rodzina , Tarczka N.W.,    Śniadki P. , Śniadki D. , z Szerzaw , na kościół z Tarczek D. , rodziny sprzątające na śmieci. Bóg zapłać.

 Przeżywamy listopad miesiąc pamięci i łączności duchowej z naszymi zmarłymi.

 Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Śniadce zaprasza na spotkanie pod hasłem „Śniadka wczoraj i dziś”. 09.11. 2019 r. (sobota) o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej w Śniadce.

 W przyszłą niedzielę modlimy się w intencji kościoła prześladowanego. Szczególnie otaczamy modlitwą chrześcijan z Sudanu Południowego.

 11 listopada 101- a rocznica odzyskania niepodległości przez nasza Ojczyznę. Uroczystości w naszej parafii o godzinie 11.30. Mszy św. będzie przewodniczyć i słowo Boże wygłosi ks. Jarosław Majka.

 Prasa katolicka: Niedziela. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.