Dziękuję rodzinom z Tarczka Górnego   za przygotowanie kościoła, wygrabienie liści i za   kompozycje kwiatowe. Ewa Milanowska Jan Góźdź Joanna Dekiel Zofia Wolska Ewa Bernacka Alicja Rachtan Radosław Wojteczek. W tym tygodniu prosimy kolejne rodziny Tarczka Górnego o przygotowanie świątyni na dzień Pański. Za rodziny przygotowujące świątynie na Dzień Święty i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   w każdą środę. Na śmieci z Parceli rodzina , z Tarczka Dolnego rodziny , z Tarczka G. rodzina , Tarczka N.W. , Śniadki P. , Śniadki D. , na dokumentację z Poznania rodzina, rodziny sprzątające na śmieci przekazały. Bóg zapłać.

 

Dobiega końca miesiąc październik poświęcony M.B. Różańcowej. Zapraszam wszystkich nas do udziału w tych pięknych nabożeństwach podczas, których rozważamy życie Pana Jezusa i Matki Bożej. Nabożeństwo w tygodniu po Mszy św. w niedziele po sumie.

 

W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. 8.00, 10.00, 12.00. Procesja wyruszy z kościoła ok. 11. 40.

 

W sobotę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze św. 8.00, 10.00, 16.00 – Wypominkowa.

 

Taca gospodarcza.

 

Prasa katolicka: Niedziela. Kalendarz rolniczy. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.