Dziękuję rodzinom z Tarczka Górnego   za przygotowanie kościoła, wygrabienie liści i za   kompozycje kwiatowe. Wiesława Bernacka Agnieszka Zuzanna Hernik Małgorzata Dyk Milena Wojteczek Teresa Wojteczek Ewelina Latosińska Agnieszka Pytel. W tym tygodniu prosimy kolejna rodziny Tarczka Górnego o przygotowanie świątyni na dzień Pański. Za rodziny przygotowujące świątynie na Dzień Święty i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   w każdą środę. Na remont chóru i prospektu z Trzcianki rodzina , na śmieci z Tarczka G. rodzina z Trzcianki rodziny sprzątające ofiarowały.   Bóg zapłać.

Trwa miesiąc październik poświęcony M.B. Różańcowej. Zapraszam wszystkich nas do udziału w tych pięknych nabożeństwach podczas, których rozważamy życie Pana Jezusa i Matki Bożej. Nabożeństwo w tygodniu po Mszy św. w niedziele po sumie.

16 października w środę Jerycho różańcowe. Modlitwa rozpoczyna się o 14.30. Prowadzą Siostry Różańcowe.

 Dzisiaj przypada XIX Dzień Papieskiego pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!” Ofiary składane do puszki po Mszy św. przeznaczone są na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 W Przyszłą niedzielę „dzień misyjny” jak co roku ofiary składana na tacę przeznaczone są na potrzeby misjonarzy pracujących w 99 krajach, także pochodzących z naszej diecezji.

 Taca gospodarcza w czwartą niedzielę października.

 Modlitwa Wypominkowa.

 

 

Prasa katolicka: Niedziela. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.