1. Przypominam o spowiedzi Wielkanocnej.
  2. Dziękuję wszystkim pomagający przy samochodowej procesji obrazu Jezusa Miłosiernego w ubiegłą niedzielę.
  3. Dziękujemy sprzątającym kościół, byli to: Janina Kulik, Edyta Maj, Monika Borowska, Malwina Kwiecińska, Dorota Ulińska, Anna Warzocha, Diana Redlińska. Sprzątający złożyli ofiarę na kościół 140 zł. Dziękujemy także osobom indywidualnym, które złożyły ofiarę na potrzeby kościoła w wysokości 1200 . W tym tygodniu wymieniliśmy gaśnice i dokupiliśmy sprzęt ogrodowy. Za te osoby i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej pomocy w środę. Do sprzątania w sobotę o 9.00 zapraszamy następne 5 rodzin.
  4. W tę niedzielę po Mszy o 10.00 spotkanie z członkiniami Kółek Różańcowych.
  5. Kolejne internetowe rekolekcje zawierzeniowe „Jezusowi przez Serce Niepokalanej Maryi Panny” rozpoczną się 20 kwietnia i zakończą w niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Więcej informacji w zakrystii.
  6. Rodziców dzieci które będą szły w przyszłym roku do pierwszej komunii św. prosimy o kontakt z rodzicami tegorocznych dzieci pierwszokomunijnych.
  7. W następną niedzielę taca gospodarcza.
  8. Codziennie odbywa się wystawienie Najświętszego Sakramentu (Adoracja)      poniedziałek – czwartek po Mszy św., piątek, sobota  - 20.00, niedziela 15.00  - zapraszamy
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i książek z naszej małej biblioteki.

- Gość Niedzielny - Co po COVID-19? Jak dojść do formy sprzed choroby?

- Niedziela - - Sąd Boży - przeraża czy daje nadzieję?

  1. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć

- Krzysztof Wojteczek kawaler ze Śniadki i Marzena Matysek  panna z Podgórza par. Bodzentyn – zapowiedź trzecia.

- Damian Ostoja,  kawaler ze Świętomarzy i Patrycja Nowak, panna z Tarczka – zapowiedz pierwsza