Przeżywamy dzisiaj dzień papieski – TOTUS TUUS. Dziękujemy Panu Bogu za piękną postać pasterza Kościoła św. Jana Pawła II.

 

Dziękujemy za przygotowanie kościoła, wygrabienie liści kompozycje kwiatowe. Anna Wilczyńska Elżbieta Wrona Małgorzata Mirosław Głuszek Jan Sitek Alicja Pokrzywka Halina Strąk Małgorzata Krysiak składka Stanisława Góźdź. Za rodziny przygotowujące świątynie na Dzień Święty i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   w każdą środę. Prosimy o przygotowanie kościoła na niedzielę kolejne rodziny ze Śniadki Drugiej. Na kościół rodzina z Tarczka G. , na śmieci z Parceli dwie rodziny po . z Tarczka G. rodzina .   Rodziny sprzątające przekazały na kościół.   Bóg zapłać.

 

Nabożeństwo różańcowe w tygodniu po Mszy św. a w niedzielę przed Sumą ok. 11.30. Zapraszam i zachęcam do tej pięknej modlitwy wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej a także dzieci młodzież i wszystkich nas zatroskanych o rozwój życia duchowego.

 

W czwartek nasz doroczny tzw. duży różaniec. Modlitwa rozpocznie się o godz. 14. 30. Przed Mszą św. trzy części różańca po Mszy św. czwarta część. Modlitwę prowadzą Siostry Różańcowe.

 

W przyszłą niedzielę ofiary składana na tacę przeznaczone są na dzieła, które prowadzą nasi misjonarze. Z tej racji taca gospodarcza zostaje przeniesiona na czwarta niedzielę miesiąca października.

 

Dzisiaj dary składane do puszki po Mszy św. ofiarowane są na dzieło Nowego Tysiąclecia Jana Pawła II.

 

Przed uroczystością Wszystkich Świętych proszę w sobotę 24 października  do sprzątania przy naszym cmentarzu parafialnym.

Prasa katolicka Niedziela Mały Gość Niedzielny.

 

Jubilatom i Solenizantom składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa          i opieki Matki Bożej Łaskawej.