Dziękujemy za przygotowanie kościoła wygrabienie liści kompozycje kwiatowe. Anna Trepka Zofia Wojteczek Anna Dominik Badzińscy Joanna Kowalska Tadeusz Świercz składka Anna Chrobot Tadeusz Wiecha.      Za rodziny przygotowujące świątynie na Dzień Święty i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   w każdą środę. Prosimy o przygotowanie kościoła na niedzielę rodziny ze Śniadki Drugiej. Na kościół rodzina z Tarczka N.W. ., na śmieci ze Śniadki D. rodzina. Rodziny sprzątające przekazały na kościół .Bóg zapłać.

 

Nabożeństwo różańcowe w tygodniu po Mszy św. a w niedzielę przed Sumą ok. 11.30. Zapraszam i zachęcam do tej pięknej modlitwy wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej a także dzieci młodzież i wszystkich nas zatroskanych o rozwój życia duchowego.

 

W przyszłą niedzielę dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. gromadzą się na Mszy św. o godz. 10.00.

 

Bardzo proszę aby rodziny, które przygotowały wieńce dożynkowe zabrały                je z kościoła.  

 

W dniu dzisiejszym Caritas Polska prosi o wsparcie dla ofiar kataklizmu w Grecji. Po mszach św. zbiórka ofiar do puszek.

 

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na dzieło Nowego Tysiąclecia

 

 

Prasa katolicka Niedziela Mały Gość Niedzielny.

 

Jubilatom i Solenizantom składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa         i opieki Matki Bożej Łaskawej.