Dziękujemy za przygotowanie kościoła wygrabienie liści kompozycje kwiatowe. Agnieszka Latała Tomasz Kwieciński Barbara Gołębska Anna Klamczyńska Lucyna Jan Lipiec składka Urszula Syzdół Bożena Szydłowska.     Za rodziny przygotowujące świątynie na Dzień Święty i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   w każdą środę. Prosimy o przygotowanie kościoła na niedzielę rodziny z Tarczka Nowa Wieś.   Rodziny sprzątające przekazały . na nowy odkurzacz. Na śmieci rodzina ze Śniadki Trzeciej . Taca gospodarcza. Bóg zapłać.

 

W czwartek rozpoczyna się październik-miesiąc Maryjny podczas, którego rozważamy  w tajemnicach różańcowych życie Pana Jezusa i Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w tygodniu o godzinie 16.00. Nabożeństwo różańcowe po Mszy św. a w niedzielę przed Sumą ok. 11.30. Zapraszam i zachęcam do tej pięknej modlitwy wszystkich czcicieli Matki Bożej Różańcowej a także dzieci młodzież             i wszystkich nas zatroskanych o rozwój życia duchowego.

 

Pierwszy piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godziny 15.00. Wyjątkowe Nabożeństwo Różańcowe przed Mszą św. o godzinie 16.00 a następnie ok. 16. 30 Msza św.

 

Pierwsza sobota miesiąca. Pielgrzymka Róż Różańcowych została odwołana. Organizatorzy proszą aby w tym dniu przez modlitwę w parafii łączyć się z Sanktuarium M.B. Piekoszowskiej.

 

W przyszłą niedzielę Caritas Polska prosi o wsparcie ofiar kataklizmu w Grecji. Po mszach św. zbiórka ofiar do puszek.

 

Spotkanie Ministrantów w czwartek po Mszy św.

 

Prasa katolicka Niedziela Mały Gość Niedzielny.

 

Jubilatom i Solenizantom składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa          i opieki Matki Bożej Łaskawej.