Dziękujemy za przygotowanie kościoła wygrabienie liści kompozycje kwiatowe. Anna Filipczak Edyta Maj Elżbieta Miśkiewicz Wiesława Jacek Maria Klamczyńska Teresa Klamczyńska składka Magda Klamczyńska.   Za rodziny przygotowujące świątynie na Dzień Święty i za dobrodziejów naszej parafii modlimy się podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy   w każdą środę. Prosimy o przygotowanie kościoła na niedzielę rodziny z Tarczka Nowa Wieś.   Rodziny sprzątające przekazały 100 zł. na nowy odkurzacz.   Bóg zapłać.

 

Już niebawem rozpoczynamy miesiąc Maryjny podczas, którego rozważamy w tajemnicach różańcowych życie Pana Jezusa i Najświętszej Maryi Panny. Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 10.00.  

 

 

Dzisiejsze ofiary składane na tacę przekazane są na spłatę odnowionego feretronu.              

 

Prasa katolicka Niedziela Mały Gość Niedzielny.

 

Jubilatom i Solenizantom składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.